Eckhart Tolle

Eckhart Tolle

Eckhart Tolle    

Eckhart Tolle, narozen 16. února 1948 v Německu je německý filozof, myslitel a duchovní učitel. V Německu strávil prvních 13 let svého života. Po ukončení studia na Londýnské univerzitě odešel do Cambridge, kde pracoval jako badatel a odborný asistent. Když mu bylo 29 let, hluboká duchovní transformace radikálně změnila směr jeho života.

Odešel ze společenských kruhů a dva roky žil bez domova na ulici. Dny trávil v největší blaženosti a následujících několik let strávil integrováním a prohlubováním této osobní transformace, která byla začátkem intenzivní duchovní cesty.

Nyní je poradcem a duchovním učitelem, pracujícím s jedinci i malými skupinami v Evropě a Severní Americe. Od roku 1996 žije ve Vancouveru v Britské Kolumbii. Jeho první kniha Moc přítomného okamžiku (The Power of Now) se stala „#1 New York Times bestseller“ a byla přeložena do 33 jazyků.

 

Videa

 

Knihy Eckharta Tolleho

Knihy Eckharta Tolleho   Seznam knih Eckharta Tolleho. 

Podívat se ...

O knize Nová Země s Eckhartem Tollem a Oprah Winfrey

Eckhart Tolle a Oprah Winfrey - O knize Nová Země - Webcast   Eckhart Tolle a Oprah Winfrey rozebírají knihu Nová Země - Objevte v sobě smysl života. Do tohoto vysílání se zapojují přes skype, telefon nebo email diváci po celém světě, kteří s těmito dvěma lidmi o tomto tématu hovoří. 

Zhlédnout ...