Henri Monfort

Henri Monfort

Henri Monfort

Henri se narodil v roce 1953 se šamanskými schopnostmi. Od mala měl duchovní zážitky, se kterými se kromě dědy nemohl nikomu moc svěřovat. Jako malý viděl pránu v atmosféře - malé bílé částice, které se velmi rychle pohybují. V 18 letech se Henri rozhodl jít cestou poznání sebe sama. Co se potom naučil, se stalo později základem pro životní styl nezávislý na jídle.

Vyrůstal v Bretani, kde lidé jedí enormní množství masa, v rodině, kde ho rodiče nutili jíst maso. Byl často nemocen, měl slabá játra.

Po té, co se oženil a měl děti, žil 18 let normálním životem a pracoval v bance. Jako důsledek závislosti na jídle měl nadváhu 120 kilogramů. Až mu děti vyrostly, zaměřil svůj život znovu na duchovno.

Přišla mu do cesty kniha od Jasmuheen s názvem "Žití ze světla." Přečetl tuto knihu během jedné noci a rozhodl se přejít na výživu z prány. Co to je prána? To je to, co nazýváme energií života...

"Žiji tím, že jsem jedno se vším, co existuje. A z toho důvodu se můžeme nasytit vším, co existuje." 

Henri Monfort pořádá přednášky, které jsou zaplněné několik měsíců dopředu. Provádí procesem menší skupiny i těch, kteří si to chtějí jen vyzkoušet, aby se seznámili s úžasnými možnostmi našeho těla a jeho samoléčebnými procesy. 

 

Kontaktovat Henriho Monforta můžete na http://nourriture.pranique.free.fr/contact.html.

Henri Monfort, člověk, který od roku 2002 žije nezávisle na jídle

Henri Monfort, člověk, který od roku 2002 žije nezávisle na jídle a živí se pránou   Zhlédnout ...

Pránická energie / Pránická výživa

Henri Monfort - Pránická energie   Zhlédnout ...