Lidé

Lidé a "jejich" hudbička

Jen zavřít očička, zaposlouchat se a nechat se "vcucnout".

Deva Premal & Miten with Manose

Deva Premal & Miten with Manose   Deva Premal a Miten spolu s Manosem cestují po celém světě a dávají lidem, svou interpretací, tradiční posvátnou hudbu, mantry a chvalozpěvy.

Poslechnout si a číst více ...

Ernesto Cortazar

Ernesto Cortazar   Hudba uzdravuje. Ernesto Cortazar II se narodil v Mexico City, v rodině skladatelů. Hrál na klavír v barech, hotelech a zároveň studoval s Maestrem Gustavem Césarem Carreónen, jedním z mexických uznávaných interpretů hudebního průmyslu. 

Poslechnout si a číst více ...

Fantuzzi

Fantuzzi   Jakmile vstoupí na jeviště, jeho blažený úsměv, smích a pronikavý pohled zapálí diváky v nadšení. Fantuzzi má africko-karibské kořeny a neobyčejně rozsáhlé mezinárodní cestovatelské zážitky, které mixuje na jevišti do extatických, dramatických, transformačních, interaktivních představeních naplněných dynamickou škálou hudebních stylů jako Reggae, Latinský Rock, Východní Indické Kírtany, Niabinge, Salsa a africko-karibské písně, kterými inspiruje své jedinečné zpěvy, oduševnělé písně a elektrizující smyslné tance.

Poslechnout si a číst více ...

Frederic Delarue

Frederic Delarue   Hudba inspirována anděly, která uklidňuje tělo, povznáší duši, uvolňuje a zaměřuje mysl na pozitivní myšlenky. Hudba pomáhá posluchačům vzpomenout si na skutečný lesk jejich bytí. 

Poslechnout si a číst více ...

Johana Krtičková a Tomáš Hanák

Johana Krtičková a Tomáš Hanák   Píseň Tiše plout z TV seriálu Špačkovi v síti času.

Poslechnout si a číst více ...

Klasická neboli Vážná hudbička

Klasická hudba   Klasická neboli vážná hudba je široké a značně nespolehlivé označení pro evropskou hudební tradici a hudební formy z ní odvozené, do níž se dnes řadí zejména období renesance, baroka, klasicismu a romantismu. Je charakteristická pro západní kulturu, mimoevropské kultury nevyvinuly žádnou hudební tradici srovnatelnou s klasickou hudbou.

Vybrat si skladatele ...

Maok

Martin Maok Tesák   Improvizovaná hudba, která jde přímo ze srdce a kterou "skládá" přímo na koncertech. 

Poslechnout si a číst více ...

Radek Valenta

Radek Valenta   Písničky z pohádky Princezna ze mlejna. 

Poslechnout si a číst více ...

Scuky

Scuky   Lidé se sejdou, hrají, tančí zpívají, vysílají "nádherné" vibrace a kdo chce, se přidá. 

Jestli víš o nějaké zdarma akci, kde se lidé sejdou a "hrají si" napiš, prosím, na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zhlédnout ...

Temple-Song-Hearts

Temple-Song-Hearts   Dívčí instrumentální a vokální sbor, založený již v roce 1988, kde členky jsou z různých částí Evropy představuje repertoár plný živých aranžmá písní Sri Chinmoye v doprovodu klavíru, flétny, klarinetu, violoncella a lesního rohu.

Poslechnout si ...

Vetta Quartet

  Muzikanti z Vetta Quartet jsou skuteční mistři ve svém oboru. Muzikanti se střídají a vždy hrají na housle, violu a violoncello.

Poslechnout si ...

Viktor Preiss

Viktor Preiss - Co je proti lásce všechno zlato? / Duch nad zlato   Píseň Co je proti lásce všechno zlato? Z pohádky Duch nad zlato.

Poslechnout si a číst více ...

Vojtěch Vovesný, Anna Linhartová, Tomáš Hanák a Barbora Nimcová-Schlesinger

Vojtěch Vovesný, Anna Linhartová, Tomáš Hanák a Barbora Nimcová-Schlesinger   Píseň Matko Země z filmu Cesta do lesa. 

Poslechnout si a číst více ...

Yann Tiersen

Guillaume Yann Tiersen   Je avantgardní francouzský hudebník, v jehož tvorbě se velice často objevují melodie klavíru, akordeonu a houslí.

Poslechnout si a číst více ...

Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř

Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř   Poslechnout si ...