Petr Velechovský

Petr Velechovský

Petr Velechovský

Zakladetel a řečník Modré Alfy. Modrá Alfa je malá vzdělávací firma, která formou seminářů a přednášek nabízí poněkud nezvyklý a pro někoho možná provokativní pohled na člověka, jeho schopnosti, psychiku a život vůbec.

Cesta člověka dovnitř sebe

Petr Velechovský - Cesta člověka dovnitř sebe   Co je realita a co je iluze? Jak se nás snaží zmanipulovat. Jak se nám snaží „vlézt do hlavy“. Jak nás oblbli, abychom poslouchali média, nakupovali, báli se trestu - a neslyšeli JEMNÝ HLAS vlastní moudrosti.

Zhlédnout ...

Cesta z deprese

Petr Velechovský a Jan Havelka - Cesta z deprese   Rozhovor v TV Cesty k sobě spolu s Janem Havelkou, 18. 1. 2013.

Zhlédnout ...

Člověk je všudezdejší

Petr Velechovský - Člověk je všudezdejší   O základních věcech člověka, o lásce a partnerství, o bolesti duše a jak se jí zbavovat. Rozhovor terapeuta a zakladatele Modré alfy s Igorem Chaunem.

Zhlédnout ...

Jak nás ovlivňuje naše mysl

Petr Velechovský - Jak nás ovlivňuje naše mysl   My jsme vlastně rozprsknutej Bůh! Ale kdo tomu teda bude šéfovat?! Pronikavá a inspirativní přednáška Petra Velechovského, zakladatele společnosti Modrá alfa, na pátém Setkání Gošárníků v Horním Bradle, 14.-16. 12. 2012

Zhlédnout ...

Myslet srdcem a proč

Petr Velechovský - Myslet srdcem a proč   Jak si neubližovat vlastními myšlenkami. Srdeční čakra jako zesilovač našich myšlenek za účelem prožitku.

Zhlédnout ...

V léčivém divadle

Petr Velechovský a Gabriela Filippi - Moudra v Léčivém divadle   Půvabný i moudrý rozhovor v rámci Léčivého divadla na Lávce v Praze.

Zhlédnout ...